Vrijwilliger bij tennis. Wat betekent dat nou?

10 maart 2023

Denk jij bij het woord vrijwilliger direct aan allerlei vergaderingen of heel veel verplichtingen in je vrije tijd? Wees gerust: bij onze vereniging hoef je helemaal geen onderdeel te zijn van een commissie om iets te organiseren. Wij vertellen je er graag meer over!

Zonder vrijwilligers geen vereniging, dat weten we allemaal. Onze vereniging kent gelukkig een grote groep vrijwilligers die de tennissport voor alle leden mogelijk maakt. We zien echter wel dat er best vraag is naar nieuwe, leuke activiteiten, maar dat het moeilijk is om daar handjes bij te vinden. 

Het allerbelangrijkste eerst: je hoeft geen onderdeel van een commissie te zijn om iets te organiseren. Het is ook mogelijk om een onderdeel of activiteit (mede helpen te) organiseren. En ze hoeven niet eens iets met tennis te maken te hebben!

Wat voorbeelden: als je graag een klaverjastoernooi wil organiseren, dan kun je je melden bij de recreatiecommissie. Zij helpen je met zaken als: agenda/datum, bardienst, schoonmaak, eventuele vergunning en dat soort dingen. Jij hoeft je dan alleen maar druk te maken om de activiteit zelf: inschrijvingen, schema, kaarten, prijzen en dat soort dingen. Ook wanneer je het leuk vind om tijdens één van onze toernooien te helpen dan kun jij je melden bij de desbetreffende toernooicommissie.

We zullen iedere nieuwsbrief melding maken van de activiteiten die op de planning staan en waar we nog extra handjes voor kunnen gebruiken. Laten we er met elkaar een succes van maken!

Op dit moment zijn we op zoek naar:

  • TV Weldam 60 jaar: dit jaar bestaan we 60 jaar en dat willen we vieren. Er hebben zich al enkele enthousiastelingen gemeld, maar we zoeken nog 2 (of meer) die hen kan helpen dit te organiseren. Stuur een mailtje naar [email protected]
  • De jeugdcommissie zoekt versterking om de jeugdcompetitie te begeleiden. Meer info: [email protected]

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 33 253 4713

TV Weldam

De Wel 1-3
3871 MT Hoevelaken

KVK-nummer

40094007